Opis nieruchomości
Prezentujemy Państwu dwupokojowe, funkcjonalne, przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia (OD ZARAZ!), znajdujące się w dzielnicy Kurdwanów, przy ul. Jakuba Bojki / Stanisława Stojałowskiego.
Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze budynku pięciopiętrowego, oddanego do użytku w 2010 roku. Na powierzchnię 32 m2 składa się:
- salon z aneksem kuchennym (piekarnik, lodówko-zamrażarka, płyta elektryczna, okap);
- sypialnia (dwuosobowe łóżko, szafa, komoda, szafki nocne, stolik, krzesło);
- łazienka (wanna, pralka, toaleta);
- przedpokój (szafa w zabudowie).
Balkon - typ francuski.
Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska (poziom -1) w cenie najmu.
Ogrzewanie miejskie.
Parkowanie możliwe na parkingu pod blokiem.
LOKALIZACJA:
W okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, restauracje, szkoła, apteki, przychodnia lekarska, siłownia, basen, kort tenisowy, Park Kurdwanów.
Przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu: pętla autobusowa Os. Kurdwanów, Bojki.
Łatwy i szybki dojazd do autostrady A4.
OPŁATY:
1500 PLN + czynsz administracyjny ok. 280 PLN (dla 2 osób) + prąd wg zużycia (ok. 60 PLN);
Internet (światłowód) 55 PLN;
kaucja zwrotna 1500 PLN.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację z biurem nieruchomości Metropolia.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.